CLASAMENTE ATOMIC
:: Luni
:: Miercuri
:: Arhiva Etape
:: Overall 06-07

SIMULTAN 2006-2007
:: Septembrie 2006
:: August

SIMULTAN 2005-2006
:: Iulie 2006
:: Iunie 2006
:: Mai 2006
:: Overall Simultan 05-06 (final)

2473425 afisari.


Warning: main(/services/www1/sites/www.bridge-club.ro/traffic.php): failed to open stream: Permission denied in /services/www.atomic.bridge-club.ro/site/menu.php on line 71

Warning: main(/services/www1/sites/www.bridge-club.ro/traffic.php): failed to open stream: Permission denied in /services/www.atomic.bridge-club.ro/site/menu.php on line 71

Warning: main(): Failed opening '/services/www1/sites/www.bridge-club.ro/traffic.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /services/www.atomic.bridge-club.ro/site/menu.php on line 71
Clasament Overall Simultan National

1.Stavrache MihaiUniversitatea Craiova5818
2.Olteanu RomeoClub Iasi4811
3.Zavlovschi AdrianClub Iasi4811
4.Stavrache RomulusUniversitatea Craiova4018
5.Cosma MariusUniversitatea Craiova3426
6.Pintilie EugenComando Solca3158
7.Silvăşanu AdrianUniversitatea Craiova3022
8.Ilie MihaiCFR Galaţi2907
9.Matoianu LuigiClub Iasi2826
10.Gheorghita IulianSTORAD Ploiesti2736
11.Caravia RobertinoSTORAD Ploiesti2679
12.Rosu OvidiuClub Iasi2648
13.Mateescu AdrianApulum Alba Iulia2356
14.Bora PaulApulum Alba Iulia2337
15.Dorian OvidiuComando Solca2334
16.Popescu DanApulum Alba Iulia2297
17.Moraru DanB.C. Braşov2225
18.Tisler CoriolanApulum Alba Iulia2223
19.Dobroiu CostacheAtomic Bucureşti2208
20.Stegaroiu MarinaAtomic Bucureşti2134
21.Ghelase FlorinAtomic Bucureşti2060
22.Chitovanu OvidiuClub Iasi1989
23.Macacu TudorAtomic Bucureşti1980
24.Donose AurelB.C. Braşov1978
25.Leca IancuB.C. Braşov1978
26.Munteanu EduardCFR Galaţi1972
27.Vasilescu RaduB.C. Braşov1948
28.Plesa PetruApulum Alba Iulia1860
29.Iordăchescu CorneliuCFR Galaţi1735
30.Mihălcică MirceaB.C. Braşov1725
31.Rosca Gabriel MariusLocomotiva Bucureşti1673
32.Marina BogdanAtomic Bucureşti1570
33.Dâmboianu CâlinB.C. Braşov1554
34.Chipail GheorgheClub Iasi1548
35.Nutescu BogdanClub Iasi1543
36.Toma Dumitru DorinB.C. Braşov1543
37.Bura AndreiB.C. Braşov1537
38.Petre Mircea SorinCFR Galaţi1536
39.Jánosy TiberiuRapid Tempo Oradea1520
40.Balint SandorB.C. Braşov1496
41.Marculetiu InaLocomotiva Bucureşti1486
42.Nitu RomeoUniversitatea Craiova1475
43.Guteş AlexandruAtomic Bucureşti1439
44.Kerekes Bela-GezaB.C. Braşov1429
45.Raita LuminţaB.C. Braşov1422
46.Chişu Călin                  Universitatea Cluj1408
47.Uţă Matei                       Universitatea Cluj1408
48.Dutu Adriana SimonaAtomic Bucureşti1367
49.Tarpan Dragos RaduComando Solca1364
50.Moscovici FabianCFR Galaţi1356
51.Munteanu RazvanCFR Galaţi1334
52.Musat DenisaCFR Galaţi1334
53.Albrecht IrvinClub Iasi1323
54.Badea DorianSTORAD Ploiesti1316
55.Moise LiviuSTORAD Ploiesti1316
56.Filimon AdrianClub Iasi1314
57.Petculescu AdrianLocomotiva Bucureşti1313
58.Codoban OctavianRapid Tempo Oradea1312
59.Donciu SabinAtomic Bucureşti1297
60.Băraru ConstantinB.C. Braşov1291
61.Benke AndreiB.C. Braşov1263
62.Radulescu MarianSTORAD Ploiesti1254
63.Spiridonescu RazvanB.C. Braşov1227
64.Crăciun AdrianB.C. Braşov1221
65.Ignat AdrianComando Solca1219
66.Brustureanu BogdanTop Bridge Bucureşti1205
67.Morărescu PetreAtomic Bucureşti1195
68.Călăraşu RaduTop Bridge Bucureşti1184
69.Hermann LászlóRapid Tempo Oradea1159
70.Voinescu TudorB.C. Braşov1157
71.Anghelus TraianCFR Galaţi1140
72.Bordei VasileClub Iasi1129
73.Moraru GheorgheB.C. Braşov1112
74.Nicolau ValentinRBP Piatra Neamt1112
75.Kiss DoruCFR Galaţi1108
76.Filip FlorinLocomotiva Bucureşti1099
77.Paraschiv DanielaClub Iasi1090
78.Fântână DumitruUniversitatea Cluj1079
79.Ilisei EustafieRapid Tempo Oradea1079
80.Mihăilescu RaduAtomic Bucureşti1038
81.David TudorelB.C. Braşov1036
82.Cluci VirgilClub Iasi1023
83.Andarache TemistocleClub Iasi1023
84.Vornicescu Jr.Universitatea Cluj1008
85.Baban DanielB.C. Braşov994
86.Dali LorándUniversitatea Cluj994
87.Tudor PaulApulum Alba Iulia970
88.Belei PetricăBridge Valcea 75962
89.Udroiu VasilicăBridge Valcea 75962
90.Enescu Dan CatalinAtomic Bucureşti955
91.Fica DanBucuresti952
92.Ungureanu IrinaClub Iasi946
93.Rusu VladLocomotiva Bucureşti945
94.Popescu MihailRBP Piatra Neamt923
95.Olaru AlinB.C. Braşov917
96.Fulea IlieB.C. Braşov911
97.Soare MarinB.C. Braşov911
98.Popovici DorelB.C. Braşov904
99.Ciuhu LaurentiuAtomic Bucureşti893
100.Catut EmilUniversitatea Craiova875
101.Sechelea AndreiClub Iasi869
102.Constantinescu FlorinUniversitatea Craiova845
103.Onciulescu GabrielComando Solca844
104.Tarpan StefanComando Solca839
105.Spiridon CatalinCFR Galaţi834
106.Ioan AdrianB.C. Braşov823
107.Buza ArianUniversitatea Cluj817
108.Călăraşu MarianaTOP Bridge Bucureşti817
109.Bordan AureliaSTORAD Ploiesti800
110.Balan IonRBP Piatra Neamt799
111.Negru TudorRBP Piatra Neamt799
112.Filip OlimpiaLocomotiva Bucureşti795
113.Serea Gabriel DorinCFR Galaţi789
114.Szabo ZsomborAtomic Bucureşti787
115.Kiss LetiţiaApulum Alba Iulia775
116.Negoescu AntonTOP Bridge Bucureşti775
117.Ovidenie RaduCFR Galaţi768
118.Stanca DorianSTORAD Ploiesti767
119.Tempfli ZoltánRapid Tempo Oradea758
120.Guric DanB.C. Braşov753
121.Nistor RaduSTORAD Ploiesti749
122.Mihai RaduLocomotiva Bucureşti747
123.Poenaru IleanaAtomic Bucureşti734
124.Lupulescu LaurentiuAtomic Bucureşti732
125.Tudor LuciaApulum Alba Iulia716
126.Mesesan LiviuCFR Galaţi710
127.Iovescu SilviuLocomotiva Bucureşti708
128.Mateescu MihaelaApulum Alba Iulia706
129.Hess CarmenB.C. Braşov705
130.Kovács Zoltán   Universitatea Cluj689
131.Radu ValentinAtomic Bucureşti686
132.Moraru ConstantintinCFR Galaţi683
133.Pascu IrinelRBP Piatra Neamt679
134.Magyarosi JánosUniversitatea Cluj657
135.Iancu StefanClub Iasi654
136.Cionca LiviuRBP Piatra Neamt651
137.Stoica GheorgheUniversitatea Craiova651
138.Aperio Bela GuiB.C. Braşov647
139.Grama MihaiB.C. Braşov647
140.Mardari NicolaeAtomic Bucureşti641
141.Szabó BalázsRapid Tempo Oradea641
142.Macarie ConstantinRBP Piatra Neamt640
143.Uta IleanaAtomic Bucureşti638
144.Safta FlorinAtomic Bucureşti635
145.Pop  Radu                  Universitatea Cluj630
146.Stafie DianaAtomic Bucureşti612
147.Hanci Sorin CătălinAtomic Bucureşti608
148.Orosan MariusApulum Alba Iulia601
149.Constantinoaia CornelSTORAD Ploiesti598
150.Amărăzeanu Dana ValeriaBridge Valcea 76595
151.Amărăzeanu MirceaBridge Valcea 75595
152.Bordan MarcelSTORAD Ploiesti595
153.Tat Ovidiu                       Universitatea Cluj593
154.Radulescu SorinClub Iasi583
155.Miulescu MihaiUniversitatea Craiova578
156.Voinescu DanTOP Bridge Bucureşti575
157.Valimarescu DanAtomic Bucureşti570
158.Matei PaulApulum Alba Iulia564
159.Raducanu SabrinaAtomic Bucureşti560
160.Jugaru LucianCFR Galaţi554
161.Cretiu MarianApulum Alba Iulia539
162.Chiser SavaAtomic Bucureşti536
163.Prisecaru F.Club Iasi530
164.Boboc Andreea MagdalenaClub Iasi527
165.Dragoescu MihaiUniversitatea Craiova526
166.Nistor SilviuSTORAD Ploiesti523
167.Bruncsák CarolRapid Tempo Oradea522
168.Soare SorinUniversitatea Cluj521
169.Tudose FlorinB.C. Braşov509
170.Brânzoiu CristianTOP Bridge Bucureşti508
171.Weber WalterRapid Tempo Oradea503
172.Mihai CristiUniversitatea Craiova503
173.Bichea AdrianUniversitatea Craiova499
174.Barbulescu MirceaBridge Valcea 76498
175.Iacob BogdanLocomotiva Bucureşti498
176.Poenaru Ana MariaLocomotiva Bucureşti498
177.David CristinaB.C. Braşov497
178.David MihaiRBP Piatra Neamt493
179.Artenie ConstantinRBP Piatra Neamt493
180.Udubasceanu TomaUniversitatea Craiova492
181.Filip ViorelUniversitatea Craiova488
182.Lázár IstvánUniversitatea Cluj488
183.Dobrica LaurentiuSTORAD Ploiesti487
184.Ivan CosminAtomic Bucureşti487
185.Constantinescu NicolaeUniversitatea Craiova485
186.Garneata MonicaApulum Alba Iulia484
187.Garneata CatalinApulum Alba Iulia484
188.Andrieş MihaiAtomic Bucureşti482
189.Gergely ZoltanLocomotiva Bucureşti481
190.Apostolache CatalinSTORAD Ploiesti480
191.Schiotis George MarianComando Solca473
192.Vasile AdrianRBP Piatra Neamt463
193.Mihai GetaLocomotiva Bucureşti460
194.Raducanu DanAtomic Bucureşti456
195.ParvuUniversitatea Craiova456
196.Antinie DanCFR Galaţi455
197.Obreja AlexandruComando Solca452
198.Bartha Vasile NicolaeRapid Tempo Oradea451
199.♣Bârsoianu Mircea♣CFR Galaţi450
200.CimaruUniversitatea Craiova445
201.Mossang EduardUniversitatea Craiova444
202.Palamariuc LiviuUniversitatea Craiova428
203.Gradinariu RaduClub Iasi425
204.Enache CristinelAtomic Bucureşti420
205.Dodenciu GriniFocsani412
206.Catana MariusApulum Alba Iulia409
207.Cârstinoiu MihaiBridge Valcea 75400
208.Mathe AdrianLocomotiva Bucureşti395
209.Bene KarolB.C. Braşov395
210.Dinca AlexandruUniversitatea Craiova394
211.Gârbacea VirgilUniversitatea Cluj394
212.Burcea CristianUniversitatea Craiova385
213.Petrea OctavianCFR Galaţi384
214.Casteleanu FlorinCFR Galaţi383
215.Rusu SorinB.C. Braşov381
216.Banar AlexandruClub Iasi381
217.Lupu AurelChiondia Targoviste373
218.Popescu DanChiondia Targoviste373
219.Codita CornelAtomic Bucureşti370
220.Popescu RaduB.C. Braşov365
221.Soucaliuc AdrianAtomic Bucureşti363
222.Andrei FlorinTimisoara360
223.Schwartz DanAtomic Bucureşti359
224.Nicolau DanB.C. Braşov355
225.Orban ElekB.C. Braşov355
226.Iancu LiviaPro Consul Bucureşti354
227.Enache AurelSTORAD Ploiesti352
228.Popina StefanSTORAD Ploiesti352
229.Mugioiu AlexandruLocomotiva Bucureşti347
230.Munteanu MarianLocomotiva Bucureşti342
231.Ungureanu DanutAtomic Bucureşti341
232.Lupu LuminiţaUniversitatea Craiova340
233.Aparaschivei DumitruFocsani338
234.Popescu RaduClub Iasi338
235.Ingeaua CornelAtomic Bucureşti336
236.Popescu CatalinSTORAD Ploiesti333
237.Stefanescu DanielAtomic Bucureşti326
238.Agica BogdanAtomic Bucureşti325
239.Pavel SorinBridge Valcea 75324
240.Teodoreci DragosLocomotiva Bucureşti324
241.Turcu DanB.C. Braşov321
242.Mincu MihaiLocomotiva Bucureşti317
243.Diaconescu VladLocomotiva Bucureşti316
244.Parasca CornelComando Solca313
245.Harabagiu OanaAtomic Bucureşti313
246.Mitran BogdanUniversitatea Craiova312
247.Fratian EugenSTORAD Ploiesti311
248.Pusztai IbolyaUniversitatea Cluj309
249.Postelnicu TinelComando Solca293
250.Giogu M.Samtronic Constanta284
251.Vasiliev A.Samtronic Constanta284
252.Ioja LucianComando Solca283
253.Dumitru LaurentiuBridge Valcea 75280
254.Căpraru CristianPhonix Oltenuta277
255.Jánosy CorneliaRapid Tempo Oradea275
256.Szabó SándorRapid Tempo Oradea275
257.Horobet StefanAtomic Bucureşti274
258.Orosan AndreeaApulum Alba Iulia269
259.Mitroi GeorgeUniversitatea Craiova263
260.Oancea AdrianAtomic Bucureşti258
261.Minca Serban DanSTORAD Ploiesti258
262.Cojan AdrianB.C. Braşov257
263.Daday ZsoltRapid Tempo Oradea254
264.Anghel OctavianAtomic Bucureşti253
265.MazanidisAtomic Bucureşti253
266.Vintiloiu TiberiuB.C. Braşov252
267.Marinescu DanApulum Alba Iulia248
268.Boengiu ConstantinRBP Piatra Neamt248
269.Moraru MariusB.C. Braşov241
270.Onica EmilCFR Galaţi239
271.Hoza ViliaClub Iasi237
272.David MarcelComando Solca236
273.Daday IldikóRapid Tempo Oradea235
274.Burtica GheorgheAtomic Bucureşti224
275.Băncilă DanLocomotiva Bucureşti221
276.Popescu CalinUniversitatea Craiova220
277.Apostol FlorinBridge Valcea 75218
278.Banu AdrianBridge Valcea 75218
279.Iacuba EugenBridge Valcea 75218
280.Ghilac AdrianAtomic Bucureşti217
281.PasaAtomic Bucureşti217
282.Beciu MihaiBrăila215
283.Parasca CorinaComando Solca212
284.Grigoriu MihaiLocomotiva Bucureşti198
285.Gavrila CristinaBucureşti196
286.Nanu Ciprian CosticăB.C. Braşov189
287.Grieco ErnestoItalia188
288.Lazar BazilUniversitatea Craiova188
289.Toriai AndreiAtomic Bucureşti187
290.Marcoci LeonardRBP Piatra Neamt187
291.Agache TiberiuCFR Galaţi187
292.Szakacs IoanLocomotiva Bucureşti178
293.Dimcică LaurenţiuSamtronic Constanta175
294.Fica ManuelaBucureşti171
295.MalencuUniversitatea Craiova171
296.Chira ValerApulum Alba Iulia170
297.Cristea Irina PetronelaCFR Galaţi161
298.Cucu MirceaFocsani157
299.Oprea EugenFocsani157
300.Suciu OctavianUniversitatea Craiova156
301.Savin C.CFR Galaţi155
302.Dinescu GabrielSamtronic Constanta153
303.Sbiera OltitaComando Solca151
304.Niculescu ValeriuSamtronic Constanta151
305.Ghejan SerbanSTORAD Ploiesti151
306.Nita DorelRBP Piatra Neamt149
307.Vladuti ValeriuUniversitatea Craiova148
308.Petrescu MirceaLocomotiva Bucureşti145
309.Dâmbeanu MariusUniversitatea Cluj144
310.Erdeli LucianBridge Valcea 75144
311.Nistor SilviuClub Iasi143
312.Stancu CornelBucureşti142
313.Grabovschi ElenaLocomotiva Bucureşti141
314.Cozma AdrianClub Iasi140
315.Luca DoruSamtronic Constanta140
316.Ionescu SeptimiuSamtronic Constanta139
317.Pezze AllesandroCFR Galaţi137
318.Saceanu ValentinUniversitatea Craiova136
319.Stroia AuxilianRapid Tempo Oradea132
320.Darvas LaszlóRapid Tempo Oradea130
321.Bobarnac DragosUniversitatea Craiova128
322.Diaconescu AdelaLocomotiva Bucureşti128
323.Agache OvidiuCFR Galaţi127
324.Boboc DanCFR Galaţi127
325.Ciuhu AndaAtomic Bucureşti126
326.Danciu LaviniuUniversitatea Craiova125
327.Vornicescu NicolaeUniversitatea Cluj122
328.Louis StiftAtomic Bucureşti118
329.Mucenic CostelUniversitatea Craiova118
330.Truus van der LaanAtomic Bucureşti118
331.Daday CsabaRapid Tempo Oradea117
332.Zamus MariusUniversitatea Craiova116
333.Vlad DanielComando Solca116
334.Amza GabrielUniversitatea Craiova116
335.StanculeteUniversitatea Craiova114
336.Vulcan BogdanAtomic Bucureşti107
337.Popescu AndreiClub Iasi104
338.Roşu DanLocomotiva Bucureşti104
339.Bene AgnesB.C. Braşov101
340.Niculescu ConstantinClub Iasi100
341.Eva RazvanClub Iasi99
342.Cimpoia NicolaeB.C. Braşov98
343.Avrigeanu FSamtronic Constanta97
344.Băncilă PaulaLocomotiva Bucureşti96
345.Cataneanu SergiuUniversitatea Craiova93
346.Dutu OctavianAtomic Bucureşti91
347.Săvineanu ValentinLocomotiva Bucureşti90
348.Nicoara HoriaUniversitatea Craiova89
349.CaracasUniversitatea Craiova88
350.Hecht GheorgheB.C. Braşov88
351.Ionescu MirceaRBP Piatra Neamt88
352.Leiter EmilB.C. Braşov88
353.Belala MihaiApulum Alba Iulia86
354.Mălăescu DanUniversitatea Cluj85
355.Teodorescu CornelLocomotiva Bucureşti84
356.Bran AlexandruUniversitatea Craiova83
357.Lipici DragoşSamtronic Constanta83
358.Cãlugãreanu GrigoreUniversitatea Cluj82
359.Milici MiodragRapid Tempo Oradea80
360.Floroi AlexandruRapid Tempo Oradea78
361.PoenaruUniversitatea Craiova77
362.Hoza ViliaClub Iasi77
363.Bocu MirceaUniversitatea Cluj77
364.Ailenei ValentinAtomic Bucureşti76
365.Notulescu DanUniversitatea Craiova75
366.Breahna ViorelComando Solca74
367.Florea Liviu AdrianFocsani74
368.Solomon CristiComando Solca74
369.Demsorean AnaAtomic Bucureşti73
370.Simiuc IulianClub Iasi72
371.Dănila OctavianCFR Galaţi72
372.Orbán AlexandruRapid Tempo Oradea71
373.Moisa DanielUniversitatea Craiova69
374.Petrescu MihaiUniversitatea Craiova69
375.Vasilevschi IonClub Iasi68
376.Lung ConstantinLocomotiva Bucureşti66
377.Tufa GigiCFR Galaţi64
378.Nedelea IleanaUniversitatea Craiova64
379.Danciu LucianCFR Galaţi64
380.Gavriliu CristianComando Solca63
381.Oprean CiprianApulum Alba Iulia63
382.Bojan MirceaUniversitatea Cluj62
383.Savineanu ValentinLocomotiva Bucureşti62
384.Popovici ValentinComando Solca60
385.Mureşan MonicaB.C. Braşov60
386.Busuioc DanClub Iasi59
387.Constantinescu RazvanClub Iasi59
388.Hiticas AlexandruPheonix Oltenita59
389.Györkös ImreUniversitatea Cluj53
390.Georgescu VirgilB.C. Braşov50
391.Udristoiu VirgilUniversitatea Craiova49
392.Razvan OctavianBraila49
393.Gheorghe DanielCFR Galaţi49
394.Donosa VasileCFR Galaţi49
395.StancuUniversitatea Cluj48
396.Pitulan MirceaUniversitatea Craiova48
397.Nasture SorinLocomotiva Bucureşti48
398.Nasture LilianaLocomotiva Bucureşti48
399.Huma CristianAtomic Bucureşti48
400.CebucUniversitatea Cluj48
401.Algareeb OtiliaClub Iasi47
402.Tufan SilviaAtomic Bucureşti47
403.Duţă SorinAtomic Bucureşti45
404.Popa CiprianUniversitatea Craiova45
405.Stoican AlinUniversitatea Craiova44
406.Calipetra TascuSamtronic Constanta44
407.Andreescu GheorgheSamtronic Constanta44
408.Baloi AlexandruSTORAD Ploiesti43
409.Motoroiu ViorelChiondia Targoviste43
410.Preda LaurentiulChiondia Targoviste43
411.Mirea IonutBucuresti42
412.Petrescu MelaniaSamtronic Constanta41
413.Copadineanu SorinSamtronic Constanta41
414.Chiritescu AlexandruB.C. Braşov41
415.Balaceanu ValentinUniversitatea Cluj41
416.Buşoi BogdanUniversitatea Cluj40
417.Papp LaszlóUniversitatea Cluj40
418.Vasile DianaRBP Piatra Neamt39
419.Antonescu RăzvanB.C. Braşov39
420.Alexa RaduClub Iasi39
421.Alexa AlexandraClub Iasi39
422.Cristea GeorgeB.C. Braşov38
423.Ungureanu TiberiuAtomic Bucureşti38
424.Corlateanu MirceaRBP Piatra Neamt36
425.Popovici CristianRapid Tempo Oradea36
426.Kiss ZoltanApulum Alba Iulia35
427.Mîndruţă ConstantinSamtronic Constanta35
428.Diaconescu DanUniversitatea Craiova34
429.Cotfas LiviuAtomic Bucureşti34
430.Catana SorinUniversitatea Craiova34
431.Elena AlexandruAtomic Bucureşti33
432.Ivanov SabinBridge Valcea 7533
433.Mardare MihaiAtomic Bucureşti33
434.PârvulescuAtomic Bucureşti33
435.Ristea ValentinAtomic Bucureşti33
436.Gârbea Horia RazvanAtomic Bucureşti32
437.Dragomir Mihnea RaduAtomic Bucureşti32
438.Baronide BogdanChiondia Targoviste30
439.Cristea IonelChiondia Targoviste30
440.Manuel DanAtomic Bucureşti30
441.Popescu CristianAtomic Bucureşti30
442.Sabin DoruComando Solca30
443.Ignătescu Dan VladimirAtomic Bucureşti29
444.Goldemberg HaryClub Iasi28
445.Martinescu DanFocsani28
446.Porumb GigiFocsani28
447.Constantinescu MirceaUniversitatea Craiova27
448.Lefter EugenUniversitatea Cluj26
449.ManolicaClub Iasi26
450.ZegheruSTORAD Ploiesti26
451.SorescuBucuresti25
452.Mihailescu RaduAtomic Bucureşti24
453.DobrescuAtomic Bucureşti23
454.Popa RaduB.C. Braşov23
455.Lungu DanUniversitatea Cluj22
456.Brezan OvidiuChiondia Targoviste21
457.Popa CiprianChiondia Targoviste21
458.NiculescuAtomic Bucureşti18
459.BurlanAtomic Bucureşti18
460.Moruz AlexandruClub Iasi17
461.Baloi NicolaeUniversitatea Craiova16
462.Carstea StelianUniversitatea Craiova16
463.Popovici FlorinCFR Galaţi16
464.Prodanel BogdanAtomic Bucureşti16
465.Popa DanRBP Piatra Neamt15
466.Mergiani D.Samtronic Constanta15
467.Mandruta CosminSamtronic Constanta14
468.IrimescuRapid Tempo Oradea10
469.Ghitulescu ZoeAtomic Bucureşti8
470.MarinacheAtomic Bucureşti8
471.Vaschievici IonClub Iasi4
472.0

Pe baza punctelor obtinute in acest clasament overall, la sfarsitul anului competitional (luna august) se vor acorda premii. Punctele sunt trasmise si Federatiei Romane de Brige.





2001 Atomic Bridge Club. "Atomic" is a registered trademark and "Atomic Bridge Club"
and the Atomic logo are trademarks of Atomic Company.